DigiArt Solutions

Internetiturundus ja veebimaterjalid väikefirmale ja alustavale ettevõtjale

Mis toimub internetis ja sotsiaalmeedias 60 sekundi jooksul?

Väljakutsed oma toote või teenuse turundamiseks 2016.aastal aina suurenevad. Allolev infograafik visualiseerib ilmekalt, mis toimub veebis vaid 60 sekundi jooksul! Numbrid, mis näitavad Google otsingute arvu, Facebooki postitusi, fotode üleslaadimist Instagrami, Twitteri säutse, on tähelepanuväärsed ja peaksid mõtlema panema iga inimese, kes oma firmas turundusega tegeleb.

Graafikul on välja toodud 2015.aasta keskmised andmed, kuid näha on ka võrdlusnumbrid, mis näitavad konkreetse kanali kasutamise kasvu 2-l  viimasel aastal. Digimeedia on tulnud selleks, et jääda ja ignoreerida seda enam ei saa!

60 sekundit veebis

60 sekundit veebis

Nagu pildilt näha, siis 60 sekundi jooksul:

  • Saadetakse 205,6 miljonit e-maili
  • Avaldatakse 3,3 miljonit Facebooki postitust
  • Teostatakse 3,1 miljonit Google otsingut
  • Instagrami laetakse üles 55 555 fotot
  • Lendu läheb 422 340 Twitteri säutsu
  • Ilmub 1212 WordPressi postitust
  • Whatsappis saadetakse 44,4 miljonit sõnumit
  • Youtube laetakse üles 400 tundi videomaterjali

Numbrid on täiesti grandioossed! Ja kui vaadata võrdlusnumbreid eelmiste aastatega, siis näeme, et kasv on märkimisväärne! Andmed on esitatud maailma lõikes, kuid kuna eestlased on IT rahvas, siis on ka meil siin oma panus.

Kuidas need näitajad enda kasuks tööle panna? Maailm armastab sotsiaalmeediat ja see annab turundamiseks suurepärased võimalused. Kuid selleks on vaja luua kvaliteetne sisu. Võimalused on fantastilised, kuid OMA sõnumi kuuldavaks tegemine läbi ümbritseva infomüra muutub üha raskemaks. Selle kohta on kasutusele võetud isegi eraldi termin – content shoc. Inimeste tähelepanu köitmise aeg aina väheneb, lugemine muutub pealiskaudsemaks, süvenetakse ja meelde jäetakse vähem. Eks oled seda ju isegi omal nahal tundnud? Hoolimata kõigest, on vaja olla nähtaval. Pidevalt ja regulaarselt. Läbimõeldult ja kvaliteetse sisuga. Ainult nii jääb sinu toode või teenus inimestele meelde. Nagu üks tuntud spetsialist ütleb, siis tegemist on maratoniga, mitte sprindiga! Enne kui tulemusi näed, tuleb kõvasti vaeva näha.

Kui tunned, et enda nähtavaks tegemine selles infohulgas on siiski liiga keeruline, võta meiega ühendust ja vaatame koos võimalused üle!

Jälgi meid 🙂
Saada
Twitter
Visit Us
Follow Me
INSTAGRAM
Saada
Twitter
Visit Us
Follow Me
INSTAGRAM