DigiArt Solutions

Internetiturundus ja veebimaterjalid väikefirmale ja alustavale ettevõtjale

Uudised

Uudised meie FB lehel:

2 weeks ago

DigiArt

Hea mõte 😀

Узнал сам - расскажи другому
Это круто
... Loe edasi...Vähem...

Vaata Facebook'is

4 weeks ago

DigiArt

Ole tähelepanelik! Levimas on petukiri, milles palutakse SEB Panga nimel avada link ning logida sisse kasutades Smart-ID. Tegemist on paroolide välja petmise katsega. Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et avatav link viib inimese lehele, mille aadressiribal ei ole seb.ee domeen, vaid midagi muud.Hoiatus: levimas on petukiri, milles palutakse SEB Panga nimel avada link ning logida sisse kasutades Smart-ID. Tegemist on paroolide välja petmise katsega. Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et avatav link viib inimese lehele, mille aadressiribal ei ole seb.ee domeen, vaid midagi muud.

Внимание: в интернете распространяется письмо, в котором от имени SEB Банка просят пройти по ссылке и выполнить вход при помощи Smart-ID. В данном случае это попытка заполучить пароли! Обращаем внимание, что ссылка ведет на страницу, в адресной строке которой не используется домен seb.ee.
... Loe edasi...Vähem...

Vaata Facebook'is

1 month ago

DigiArt

Sõbrapäeval on igati kohane jagada graafikut <3 märgi kasutamisest Facebookis. Kas oled nõus eestlaste eelviimase kohaga? Üllatav on muidugi see, et itaallased on meist veel tagapool 🙂😃 Love = happiness, agree? 😃

Here's the Facebook happiness rating with countries that use ❤️ Reaction the most ⬇️

Can you spot the pattern here?
... Loe edasi...Vähem...

Vaata Facebook'is
Saada
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://digiart.ee/uudised
INSTAGRAM